Örömmel jelenthetem be, hogy a tegnapi este (2024. február 24.) folyamán megszületett a közös gyerekünk Areh Throennel, 486 oldallal. Anya is (^^") baba is (de még hogy!) jól vannak, mindenki ép és egészséges. Úgyhogy a mindenféle eltűnésekért az úriembert vádoljátok, ne engem, én csak teljesítettem a főnökúr kívánságait.
De rossz hír, a következő úriember már várja, hogy elkezdjük a közös munkát, pihenést nem akarnak hagyni ^^". Még vasárnap sem.
Fülszöveg, ha a borító felkeltette az érdeklődésedet:

Fülszöveg, ha a borító felkeltette az érdeklődésedet:
Areh Throen, Minden Vámpír Atyja évtizedek óta azon dolgozik, hogy fajának több száz tagját kimenekítse a Fogdából – egy olyan helyről, ahonnan még vámpír nem szökött meg, és csak annyit tudnak róla, hogy Európában van. A faj teremtőjének ezen kívül még számtalan problémája is akad. Egy oroszországi rajtaütést követően kiderült, hogy az ellenség, a mindenre is elszánt Vámpírölők másfajta módszerhez folyamodtak ahhoz, hogy vámpírokat ejtsenek foglyul. A miértek nem világosak senki számára, főleg nem az Első Család számára. Carolina Byström szülei hirtelen halála után nehezen nyílik meg újra bárkinek is, és emiatt a fiatal vámpírlány élete nem olyan egyszerű. Egy költözés megoldaná a problémáját, de a megoldás gyökeresen megváltoztatja az életét, és el kell azon is gondolkodnia, a jóképű jóakarója képes-e lebontani a falakat körülötte, vagy ő is kudarcot vall?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése